Skip to main content
Ролети, ворота, шлагбауми
Ремонт сервіс та монтаж
Ми на зв'язку з 8:00 до 21:00
Заявки на сайті приймаються цілодобово
Зателефонувати нам

067-961-91-03

Про нас

Компанія Вавілон Сервіс вже понад двадцять років займає лідируючі позиції у сфері встановлення, ремонту та сервісного обслуговування ролетних систем та автоматичних воріт. За цей час наша команда нагромадила величезний досвід та вагомий список великих клієнтів!

Ми займаємося ремонтом, виготовленням та монтажем ролетних систем з 2011 року.

За цей час ми змогли стати партнерами для багатьох будівельних організацій, торгових центрів та підприємств, які користуються ролетами та рольворотами на своїх об'єктах.

Трохи про принципи нашої роботи

Не беремо участь у грі «відправ Комерційну Пропозицію конкурентів і ми запропонуємо ціну на 5% нижче»

В остаточній ціні ми закладаємо вартість матеріалів, кількість робочих годин, витрачених на розпил, складання, упаковку, оплату замірника та монтажників, витрати на доставку та додаткові матеріали. Ми хочемо, щоб монтажники працювали на совість, збирачі не ставилися до роботи недбало, а замірники виконували виміри без поспіху та ретельно. Тому ми не заощаджуємо на співробітниках. А тепер уявіть, як працюють ті, хто мусить брати не якістю, а кількістю. Бачили, знаємо, приїжджаємо та переробляємо.

Не продаємо дешевше на шкоду якості та працездатності

Можна також, але дешевше? Можна, але вже не в нас. Працювати по совісті – це головний принцип, якого дотримуються усі співробітники. Ми не поставимо на широкий проріз дешевий профіль, який видує першим поривом вітру. Не погоджуємось на встановлення, якщо знаємо, що конструкція не витримає навантаження. Не ставимо двигуни невеликої потужності на важкі полотна. І ми дуже рідко виїжджаємо на гарантійні ремонти. Тому, що ми ставимо, працює довго і добре.

Не обманюємо своїх клієнтів

Чи можете ви перевірити, з якого профілю ви зробили рольставні? Адже на ньому немає маркувань від виробника. Чи ви впевнені, що вашу рольставню зібрали згідно з технічним регламентом, якого насправді немає, і все це залишається на совісті збирача? За рахунок таких нюансів недобросовісні виробники виграють свої контракти, а покупці змушені звертатися щоразу за ремонтом, не розуміючи, що насправді вони переплатили за те, що за фактом коштує набагато дешевше.

Ми ж, якщо не можемо запропонувати вам нижчу ціну, не будемо витікати і використовувати дешеві аналоги або чогось не доробляти.

Наші фахівці постійно вдосконалюються на професійних семінарах та курсах

Відгуки про нашу роботу

Ми попросили ключових партнерів дати відгуки на нашу роботу.

Погляньте, можливо це переконає вас працювати з нами